Do przetestowania #5

14:26


produkty do przetestowania
Dziś rzeczy z jesiennych kolekcji oraz jeden z kosmetyków do pielęgnacji skóry naszej twarzy. Zapraszam do kolejnej części do przetestowania.


Portfel


Pierwsza rzecz, która bardzo mi się spodobała, to portfel Mohito. Niestety spóźniłam się, ponieważ nie można go kupić w sklepie internetowym. Co szczególnie podoba mi się w takim portfelu? Przede wszystkim to, że cześć na monety jest na zamek i są tam dwie przegródki. Teraz nie mam takiego portfela, jednak bardzo doskwiera mi brak takich udogodnień:)

Portfel znajdziecie w Mohito. Jego cena to 49,90 PLN.

Krem do twarzy

W tym zestawieniu pojawia się również krem do twarzy. W poprzednich zestawieniach pojawiło się już serum do twarzy L'oreal. Wydaje mi się całkiem fajne. Napisze o nim jak dłużej go przetestuję. Wracając do kremu. Szukałam odpowiedniego dla siebie kremu na dzień. Mam skórę mieszaną raczej bez problemów. Słyszałam o kremie Sylveco - lekki krem brzozowy, wiele dobrego. Powstał on na bazie naturalnych składników, a dodatkowo jest to polski produkt, zdecydowałam się więc go przetestować.

Jego cena to około 30 złotych. Można go kupić w sklepie internetowym, jak i stacjonarnie.

Otul się jedwabiem

Ostatnią z prezentowanych rzeczy do przetestowania jest koszula z jedwabiu. Koszula pochodzi z kolekcji Georgia May Jagger. Bardzo intensywnie zastanawiam się nad jej zakupem. Dlaczego? Po pierwsze to w 100% jedwab, czyli naturalny materiał, który będzie mi służył przez długie lata. Po drugie, to biała koszula, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Po trzecie, no właśnie cena. Z racji tego, że jest to naturalny materiał, cena jest również adekwatna. Jest to 149,99 PLN, z tego względu rozważam ten zakup. Chciałam przymierzyć koszule na żywo, jednak nie udało mi się jej ostatnio znaleźć w sklepie, no cóż muszę się wybrać chyba jeszcze raz na zakupy. 

Koszulę znajdziecie w Reserved.

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts