Do przetestowania 3#

15:27

Witajcie, dzisiaj znowu cykl do przetestowania. Tym razem jeden produkt, jedna usługa i jedna twórcza umiejętność? Zapraszam do lektury.

Na pierwszy ogień idzie szampon


Został on okrzyknięty najlepszym szamponem do włosów 2015 roku magazynu Elle. Jak napisała jedna z osób z magazynu, działa na włosy jak stanik push-up. Hahaha. Na pewno warty wypróbowania, ponieważ zwiększa objętość każdego włosa.

Co pisze producent?


Szampon Fibralogy pogrubia strukturę każde nawet pojedynczego włosa, dzięki substancji filloxane, która wnika w strukturę włosa i pozostaje w nim, dzięki czemu efekt po myciach kumuluje się. Włosy dzięki temu stają się grubsze, gęstsze, co daje nam większą objętość. Efekt podobno jest widoczny od pierwszego użycia, więc może warto spróbować. Cena około 14 złotych.

Minusy?

- ma w składzie SLS,
- ma w składzie alkohol,
- różne opinie na wizażu.

Od długiego czasu używam szamponów bez SLSu i innych takich substancji, więc obawiam się go kupić. Alkohol w składzie może również niekorzystnie wpłynąć na nasze włosy, zwłaszcza je wysuszyć. No właśnie opinie nie są jednolite, więc mam plan, aby namówić mamę na jego kupno i przetestowanie szamponu u niej:) No wiem, wiem jestem straszna, ale moja mama lubi testować nowe szampony i zawsze ma nowy.


Wypożyczanie ebooków


Kolejne do przetestowania jest wypożyczanie książek w wersji elektronicznej. Chętnie poczytałabym książki wypożyczone z biblioteki na mom czytniku, ale nigdy tego jeszcze nie robiłam.

Znalazłam już bibliotekę z taką opcją, ale nie mogę znaleźć mojej karty do niej:p i nie wiem, jak dokładnie wygląda taki proces. Mam nadzieję, że książkę mogę ściągnąć na komputer a potem zgrać na czytnik, bo raczej nie korzystam z Internetu na czytniku, nie jest on dotykowy, więc może to być utrudnione. Mam nadzieję, że wybór ebooków w bibliotece będzie również interesujący. Muszę się więc w końcu wybrać do tej biblioteki i sprawdzić jak to jest!


Hand lettering


Na ostatnim zdjęciu widzicie plakaty. Można je wykonać własnoręcznie ćwicząc swoje pismo. To jest właśnie hand lettering o którym słyszałam od designyourlife. No i zawsze mi się to bardzo podobało, więc zaczynam ćwiczyć!
Moje pierwsze dzieło możecie zobaczyć tutaj:


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalia (@colourmeetsstyle)

zdjęcie szamponu: empik

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts