10 faktów, za co uwielbiam psy

15:04


pies w poscieli

Mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, czy też tak uważacie?Wczoraj był Dzień Psa, więc podzielę się z kilkoma ciekawostkami na temat moich psów oraz tym, co w nich uwielbiam.


Sama posiada dwa psy. Oba to przybłędy, które zostały już z nami. Jeden to mały kundelek, który wcale nie jest mały, bo waży 20 kilogramów. Piszę, że jest mały, bo sięga do kolan i jest mniejszy od drugiego. Większy natomiast to wielkie czarne bydle, które dyzo waży i ma bardzo dużo siły, ale uwielbia być czochrany. Oprócz tego ma biały krawat i końce łap i ogona.

Za co uwielbiam psy?1. Psy ciągle się cieszą. Uwielbiam, gdy merdają ogonem i są szczęśliwe. Oprócz tego moje psy się uśmiechają i uwielbiam to zadowolenie na ich mordkach.

2. Po drugie są zawsze gotowe na spacer i cieszą się na niego, jakby to był ich pierwszy spacer w życiu i cały dzień wcale nie biegały po podwórku.

3. Fajnie, że pomimo pogody to ja spaceruje. Oczywiście pies przy okazji ze mną.

4. Bardzo lubię głaskać psy. U mnie to działa chyba tak samo, jak w przypadku kotów, bardzo mnie to relaksuje.  

5. Dzięki psom mamy zawsze do kogo pogadać. Ja tam cały czas nawijam do moich psów, mówię "chodź idziemy zrobić to.." itd. Przynajmniej jest święty spokój, bo nie odpowiadają:p


pies z patykiem

6. Dzięki moim psom czuje się bezpiecznie. Wiem, że zawsze mnie pilnują i nie pozwolą nikomu nieproszonemu zbliżyć się do nas, czy do naszego domu.


7. Mój pies gada. Wiem, wiem, co pisałam w punkcie 5, ale on naprawdę mówi. To jest coś w cyklu młeeeeeeeeeeeemmłee, gdy za długo nie było mnie w domu. Zawsze to jest bardzo miłe.


8. Mój mniejszy pies wypracował sobie świetny sposób, gdy coś chce. Przychodzi i sam daje łapkę. Od razu wiadomo, że albo już jest głodny, albo chce pobiegać na dłuższym spacerze.


9. Ostatnio mniejszy pies dziękował mi za to, że go wyczesałam przytulając się do mnie. Czy to nie słodkie?


10. Moje psy zachowują się czasami jak szczeniaki. Uwielbiają lizać, a mały uwielbia się przytulać i dawać buzi. Normalnie się nie można opędzić.

A Wy za co lubicie psy?

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts