Nowości w kosmetyczce i nie tylko, czerwiec 2015

06:00

nowe kosmetyki i biżuteria
Jakie nowości możemy znaleźć dzisiaj u mnie? Zapraszam na krótki przegląd tego, co udało mi się ostatnio kupić do mojej kosmetyczki i nie tylko.


W okazyjnej cenie (15,99 PLN) udało mi się zdobyć w Super Pharmie osławiony już w Internecie przyspieszacz wysychania Seche Vite. Czy rzeczywiście się sprawdza? Tak, po pomalowaniu paznokci, nie zostały na lakierze odciśnięte ślady. Jednak mój lakier nie utrzymał się długo, może to jednak wina lakieru? Będę testować dalej i dam wam znać!
 
seche vite
Kolejna kosmetyczna nowością jest pomadka w pisaku od My secret. Kupiłam ja w naturze za 10 złotych i jestem bardzo zadowolona z koloru. Można go stopniować i możemy uzyskać kolor od różu po ciemne wino.

pomadka my secret kiss
Za taką cenę na pewno warto spróbować. Pomadka nie utrzymuje się bardzo długo na ustach, jednak nadrabia to kolorem.
pomadka my secret
Inną nowością, która zagościła u mnie ostatnio, jest biżuteria z Sinsay. Ostatnio sklep miał promocję na wszystko minus 40%, więc kupiłam 2 bransoletki i zestaw kolczyków w naprawdę okazyjnych cenach (możecie je zobaczyć na pierwszym zdjęciu) . Jedna z bransoletek jest złota z turkusowymi koralikami, które mnie urzekły. Druga natomiast to zestaw 3 bransoletek w neutralnych kolorach ze złotki listkami i wstawkami. Kolczyki natomiast to uniwersalny zestaw, którego brakowało mi w mojej kolekcji. Jeśli ktoś nie ma alergii na sztuczna biżuterię to polecam. Są to drobne kolczyki, które jednak maja uniwersalne wzory, więc będą pasować do każdej kreacji.

bransoletki sinsay
To wszytki moje nowości, a Wy lubicie korzystać z okazji?

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts