Yves Rocher - które kosmetyki warto wypróbować?

05:00

olejek i maseczka firmy Yves Rocher

Jedna z bardziej znanych francuskich marek, szczycąca się wykorzystaniem naturalnych składników. Czy warto zainteresować się ich ofertą? Jakie są moje hity z Yves Rocher?

 Aktualnie w swojej pielęgnacji korzystam z trzech produktów tej francuskiej firmy. Jest to na poniższym zdjęciu od lewej, nawilżająco-brązujący krem do twarzy, maseczka nawilżająca oraz mleczko odbudowujące do skóry bardzo suchej.

Co producent mówi o tych kosmetykach?

Nawilżająco-brązujący krem do twarzy Yves Rocher

Produkt ma za zadanie przede wszystkim nawilżyć skórę oraz ma także delikatne właściwości brązujące.  Nawilżenie oraz rozświetlenie osiągniemy dzięki zastosowaniu wyciągu z gardeni tahitańskiej, natomiast kolor zawdzięczamy działaniu DHA. Producent zaleca stosowanie codziennie rano do 4 dni, aż do uzyskania odpowiedniego koloru, następnie należy używać kremu co 3 dni, aby zachować jego działanie. Mi udało kupić się ten produkt na promocji za około 20 złotych. Aktualna cena w sklepie internetowym to 24,90.

Maseczka nawilżająca Yves Rocher

Jest to kosmetyk, który ma w sobie ponad 90% składników pochodzenia naturalnego. Jego zadaniem jest intensywne nawilżanie skóry i uzupełnienie kuracji skóry odwodnionej. Zawiera w sobie sok z klonu, który zatrzymuje wodę w skórze, dzięki czemu skóra jest dłużej nawilżona, miękka i elastyczna. ja kupiłam swoja maseczke w promocji za 20 zł, aktualnie w sklepie internetowym kosztuje ona 39 złotych.

Mleczko odbudowujące do skóry bardzo suchej Yves Rocher

mleczko to ma za zadanie szybko odbudowywać i regenerować skórę. Dzięki swojej lekkiej konsystencji szybko się wchłania i nawilża nawet bardzo suchą skórę. Ma także działanie odbudowujące. Swoje właściwości zawdzięcza masłu kerite oraz olejkom z soi, kaparów, rzepaku oraz glicerynie. Producent twierdzi, że ten produkt długotrwale poprawia stan, przynosi jej ukojenie przy braku uczucia natłuszczenia. Mleczko to dostałam jako gratis przy zakupach, jego cena w sklepie internetowym to 39 złotych.

3 kosmetyki firmy Yves Rocher 

 Jakie są moje odczucia po zastosowaniu tych kosmetyków?

Moim numerem jeden jest nawilżająco-brązujący krem do twarzy!
+ ma piękny zapach
+ nie pachnie jak typowe kosmetyki brązujące
+ nie zostawia smug
+ na mojej skórze wystarczy jedno zastosowanie, aby uzyskać piękny kolor
+ jego efekt jest subtelny

Jeśli chodzi o maseczkę nawilżającą, to:
+ jest to maseczka, której nie trzeba zdejmować
+ ładnie wsiąka w skórę
+ można aplikować ją na noc zamiast kremu
+ ma delikatny zapach

W przypadku mleczka odbudowującego:
+/- ma lekką formułę, która nie wszystkim może odpowiadać
+ ma ładny zapach
+ szybko się wchłania
+ tubka jest idealna na podróż
+ często stosuje go jako krem do rąk, świetnie sprawdza się w tej formie
+ nie zostawia tłustego filmu

kosmetyki Yves Rocher opis producenta i skład
Dla ciekawskich zamieszczam zdjęcie, na którym można zobaczyć skład stosowanych przeze mnie produktów oraz ich opis zamieszczony przez producenta.A Wy próbowaliście kosmetyków tej firmy? Jakie są Wasze wrażenia?

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts