What's in my bag? - czyli co znajdziesz w mojej torebce?

13:59

zawartość damskiej torebki
Nie wiem, jak Wy, ja bardzo lubię oglądać, co blogerki mają w torebkach. to w pewnym stopniu bardzo dobrze definiuje, kim jest ta osoba. Chcecie wiedzieć, co znajdziecie w mojej torbie bez dna?


Jak w każdej damskiej torebce, tak i w mojej można znaleźć wiele skarbów. zacznijmy od początku.
Sama torebka jest bardzo pojemna i pochodzi z Reserved. kosztuje około 120 złotych.

To co zawsze mam w każdej torebce to portfel i komórka, które towarzyszą aktualnie chyba każdemu.
co zawiera moja torebka?

Jeśli chodzi o coś do ust, to zawsze mam ze sobą jakiś kosmetyk, którym mogę nawilżyć usta po wyjściu z domu. Aktualnie jest to Carmex truskawkowy. Do niego dołączyła niedawno pomadka Baby Lips, która kupiłam na promocjach w Rossmannie za 5 zł. Ma świetny różowy kolor, pachnie brzoskwinią i jeszcze do tego nawilża usta. W samym środku znajduję się czerwona pomadka z Oriflame, którą bardzo lubię, ponieważ zostawia ładny kolor, który nie jest za bardzo intensywny, a w dodatku nie zjadam jej, ponieważ ma słodki, chyba kokosowy smak, którego bardzo nie lubię;P Zestaw do ust uzupełnia pędzelek do ust i lusterko.
What's in my bag?

Drugi obowiązkowy zestaw oprócz kosmetyków, "zestaw higieniczny":) Niezbędne zawsze chusteczki higieniczne, guma do żucia oraz żel antybakteryjny Carex, niezbędny przy korzystaniu z publicznych środków transportu.
kosmetyki w torebce
W moim przypadku niezbędne są także okulary - korekcyjne oraz przeciwsłoneczne. W samej torebce znajdziemy również notes i coś do pisania.
okulary etui i notes

A co znajduje się w twojej torebce?
 Macie jakieś skarby?

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts